ART / Lithographs / Litograph in colors 11031577
nr 1103 1577
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
Catharina Edlund, 32/240, sheet: 45x41, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, Catharina Edlund (f. 1974), 32/240, bladets mått: 45x41, löst blad
Catharina Edlund, Swedish painter, born 1974 .
SEK 350
Monday April 24 2017
at 20:12:30
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr